Szkatułka z dowolną grafiką

Szkatułka z dowolną grafiką

130,00 

  Załącz fotografie:

   

  Jeśli chcesz wysłać większą ilość zdjęć, skorzystaj z maila: pracownia@manufa.eu

  Category:

  Description

  Jeśli chcesz stać się właścicielem indywidualnie przygotowanej skrzyneczki z dowolną grafiką – to jest propozycja dla Ciebie. Możemy dobrać motyw do upodobań osoby obdarowanej – przygotujemy coś dla dziecka i dla babci, dla miłośnika gór, książek, wędkarza, podróżnika, kierowcy, fryzjerki…  przyozdobimy szkatułkę ukochanymi kwiatami mamy czy ulubionym obrazem siostry. Możemy wykorzystać nadesłane przez Ciebie zdjęcie! Wewnątrz skrzynki zamieścimy dedykację. Szczegóły projektu ustalimy wspólnie, wystarczy do nas napisać 🙂

   

  Ostateczna cena uzależniona jest od wielkości szkatułki i ewentualnych dodatków.

  130 zł – szkatułka formatu 16 x 22 x 8 cm, lub 16 x 16 cm. Może być dzielona na części (idealna na herbatę), lub bez przegródek.

  200 zł – skrzynka formatu 20 x 30 cm.

  250 zł – największy proponowany przez nas format: 30 x 40 cm.

   

  Zaczynamy od wybrania motywu i przygotowania projektu. Po akceptacji, grafikę ręcznie transferujemy na wieczko. Boki szkatułki opalamy, szczotkujemy i zabarwiamy bejcą na wybrany kolor – pięknie podkreśla to strukturę drewna i nadaje mu niepowtarzalny charakter. Całość zabezpieczamy lakierem akrylowym. Do wnętrza wklejamy plakietkę z dedykacją, a na przedniej ściance montujemy zameczek lub uchwyt.

  Ponieważ Twoje pudełko będzie ręcznie ozdabiane, czas oczekiwania na realizacje zamówienia to około 2 – 3 tygodnie. Weź to pod uwagę planując zakup.

   

  Oczywiście można zamówić pudełko o innych rozmiarach, z dodatkowymi ozdobami lub bez dedykacji. Możemy wykorzystać kilka zdjęć lub wkomponować tekst w grafikę na wieczku. Jednym słowem – wszystko jest do ustalenia, zapraszam do kontaktu.