Szkatułka z kolażem zdjęć

Szkatułka z kolażem zdjęć

130,00 

  Załącz fotografie:

   

  Jeśli chcesz wysłać większą ilość zdjęć, skorzystaj z maila: pracownia@manufa.eu

  Description

  Prześlij nam kilka swoich fotografii, a złożymy je w kolaż i ręcznie przeniesiemy na wieczko szkatułki, tworząc niepowtarzalną pamiątkę.

  Możemy przygotować skrzyneczkę kolorową, lub czarno białą, w stylu retro. Wewnątrz skrzynki zamieścimy dedykację. Szczegóły projektu ustalimy wspólnie, wystarczy do nas napisać 🙂

   

  Ostateczna cena uzależniona jest od wielkości szkatułki i ewentualnych dodatków.

  130 zł – szkatułka formatu 16 x 22 x 8 cm. Może być dzielona na 6 części (idealna na herbatę), lub bez przegródek.

  200 zł – skrzynka formatu 20 x 30 cm.

  250 zł – największy proponowany przez nas format: 30 x 40 cm.

   

  Zaczynamy od przygotowania projektu – nadesłane nam mailem fotografie odpowiednio przygotowujemy, na życzenie przerabiamy na czarno-białe, a następnie składamy w kolaż. Po akceptacji, projekt ręcznie transferujemy na wieczko. Boki szkatułki opalamy, szczotkujemy i zabarwiamy bejcą na wybrany kolor – pięknie podkreśla to strukturę drewna i nadaje mu niepowtarzalny charakter. Całość zabezpieczamy lakierem akrylowym. Do wnętrza wklejamy plakietkę z dedykacją, a na przedniej ściance montujemy zameczek lub uchwyt.

  Ponieważ Twoje pudełko będzie ręcznie ozdabiane, czas oczekiwania na realizacje zamówienia to około 2 – 3 tygodnie. Weź to pod uwagę planując zakup.

   

  Szkatułka ze zdjęciami sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu, dnia matki, jako dodatek do weselnego prezentu, czy podziękowanie dla nauczyciela. Może posłużyć jako pudełko na herbatę, biżuterię, słodycze. Przechowa zdjęcia i pamiątki z wakacji, przypomni wspólne chwile przyjaciółce lub chłopakowi. Jednym słowem – to niepowtarzalny, personalizowany prezent na każdą okazję.

   

  Oczywiście można zamówić pudełko o innych rozmiarach. Może być ozdobione pojedynczą fotografią, może być na nóżkach, z dodatkowymi ozdobami. Możemy pudełko uzupełnić o plakietki z napisami („na szczęście” „na wspólne poranki” itd.). Możemy zrezygnować z dedykacji, opalania lub zameczka. Jednym słowem – wszystko jest do ustalenia, zapraszam do kontaktu.