Szkatułka z portretem

Szkatułka z portretem

130,00 

  Załącz fotografie:

   

  Jeśli chcesz wysłać większą ilość zdjęć, skorzystaj z maila: pracownia@manufa.eu

  Description

  Specjalnie dla Ciebie ozdobimy drewnianą szkatułkę, ręcznie nanosząc na drewno nadesłaną nam fotografię. Szkatułka ze zdjęciem sprawdzi się jako oryginalny i bardzo osobisty prezent na dowolną okazję.

   

  Oczywiście możemy przetransferować fotografię w takiej postaci, w jakiej ją dostajemy. Ale tu chciałabym zaproponować coś więcej – stworzenie nietypowego i klimatycznego portretu. Na własnym przykładzie pokazuję jak to może wyglądać – ze zwykłego zdjęcia zrobionego telefonem na spacerze przygotowałam kilka projektów, a jednym z nich ozdobiłam niewielkie pudełeczko.

   

  Jeśli chcesz zobaczyć jak może wyglądać Twój portret – wystarczy podesłać nam zdjęcie które chcesz wykorzystać. Świetnie, gdyby było dobrej jakości i na w miarę jednolitym tle, ale jeśli takiego nie masz, też zobaczymy co da się zrobić.

   

  Przygotowany projekt po akceptacji nanosimy na wieczko pudełka. Nie jest to nadruk, a ręczny transfer. Boki szkatułki opalmy i szczotkujemy, co pięknie podkreśla strukturę drewna i nadaje mu niepowtarzalny charakter. Kolor bejcy dobieramy do stylu portretu. Do wnętrza możemy dołączyć plakietkę z imieniem, życzeniami lub dedykacją. Na koniec montujemy zameczek lub uchwyt na przedniej ściance.

   

  W cenie 130 zł dostajecie szkatułkę wielkości 16 x 16 cm. Może być dzielone na 4 części lub bez przegródek.

   

  Ponieważ Wasze pudełko jest ręcznie ozdabiane, czas oczekiwania na realizacje zamówienia to około 2 tygodnie. Weźcie to pod uwagę planując zakup. Zapraszamy do kontaktu.