Szkatułka ze zdjęciami

Szkatułka ze zdjęciami

130,00 

  Załącz fotografie:

   

  Jeśli chcesz wysłać większą ilość zdjęć, skorzystaj z maila: pracownia@manufa.eu

  Opis

  Prześlij nam swoje fotografie, a ręcznie przeniesiemy je na wieczko szkatułki, tworząc niepowtarzalną pamiątkę.

   

  Proponujemy szkatułkę wielkości 16 x 22 x 8 cm, może być dzielona na 6 części lub bez przegródek. Możemy przygotować skrzyneczkę kolorową, lub w stylu retro.

   

  Zaczynamy od przygotowania projektu – nadesłane nam mailem fotografie odpowiednio przygotowujemy, na życzenie przerabiamy na czarno-białe, postarzamy, a następnie składamy w kolaż. Po akceptacji, projekt ręcznie transferujemy na wieczko. Boki szkatułki opalamy, szczotkujemy i zabarwiamy bejcą na wybrany kolor – pięknie podkreśla to strukturę drewna i nadaje mu niepowtarzalny charakter. Całość zabezpieczamy lakierem akrylowym. Na wewnętrzną ściankę wnętrza wklejamy plakietkę z dedykacją, a na przedniej ściance montujemy zameczek lub uchwyt.

   

  Ponieważ Twoje pudełko będzie ręcznie ozdabiane, czas oczekiwania na realizacje zamówienia to około 2 – 3 tygodnie. Weź to pod uwagę planując zakup.

   

  Szkatułka ze zdjęciami sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu, dnia matki, jako dodatek do weselnego prezentu, czy podziękowanie dla nauczyciela. Może posłużyć jako pudełko na herbatę, biżuterię, słodycze. Przechowa zdjęcia i pamiątki z wakacji, przypomni wspólne chwile przyjaciółce lub chłopakowi. Jednym słowem – to niepowtarzalny, personalizowany prezent na każdą okazję.

   

  Oczywiście można zamówić pudełko większe, lub mniejsze. Może być ozdobione pojedynczą fotografią, może być na nóżkach, z dodatkowymi ozdobami. Można pudełko uzupełnić o plakietki z napisami („na szczęście” „na wspólne poranki” itd.). Można zrezygnować z dedykacji, opalania lub zameczka. Jednym słowem – wszystko jest do ustalenia, zapraszam do kontaktu.