Fotoobraz z Twoim zdjęciem

Fotoobraz z Twoim zdjęciem

60,00 80,00 

  Załącz fotografie:

   

  Jeśli chcesz wysłać większą ilość zdjęć, skorzystaj z maila: pracownia@manufa.eu

   

   

  SKU: N/A Category:

  Description

  Fotografie ręcznie przeniesione na drewno to oryginalna pamiątka, a jednocześnie dekoracja domu. Nasze fotoobrazy to dobry pomysł na prezent – ucieszą babcię, mamę i przyjaciółkę, sprawdzą się jako świąteczny upominek, drobiazg dla nauczyciela, pamiątka ślubu lub wspólnych wakacji.

   

  Możemy wykorzystać pojedynczą fotografię, lub skomponować kolaż złożony z dwóch, trzech lub czterech zdjęć. Możesz podesłać nam fotografie powstałe w czasie profesjonalnej sesji, lub zrobione na wakacjach telefonem komórkowym. W projekcie możemy umieścić datę, imiona, krótkie życzenia – dopasujemy coś do każdej okazji i potrzeby.

   

  Każdy projekt przenosimy na drewno ręcznie, nie jest to maszynowy nadruk, a jednorazowy, indywidualny transfer.

  W projektach wykorzystujemy sklejkę o grubości 1 cm, dobrze prezentuje się zarówno wyeksponowana na ścianie, jak i na biurku czy nocnym stoliku. Każdy obraz przygotowany jest do zawieszenia przez nawiercenie w nim otworu. Na życzenie możemy dołączyć niewielką sztalugę, która pozwoli ustawić obraz na biurku czy półce (koszt – 10 – 12 zł). Prace zabezpieczamy lakierem akrylowym – sklejkę można bezpiecznie przecierać.

   

  Proponowane formaty:

  prostokąt 20 x 30 cm = 80 zł

  kwadrat 25 x 25 cm = 80 zł

  prostokąt 15 x 20 cm = 60 zł

   

   

  Ponieważ obraz projektujemy specjalnie dla Ciebie i przygotowujemy ręcznie, czas oczekiwania to około 2 tygodnie. Weź to pod uwagę planując zakup. Zapraszamy do kontaktu!

  Additional information

  Format

  15 x 20 cm, 20 x 30 cm, 25 x 25 cm